Mekatro Mühendislik

Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız uzman personelleri ve profesyonel iş anlayışı ile endüstri tesislerinin elektrik, otomasyon projelerinde hızlı, kaliteli, teknik çözümler üreterek anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır.

2012 yılında endüstriyel elektrik taahhüt ve otomasyon projelerini gerçekleştirmek amacı ile Düzce’de kurulan Mekatro Mühendislik, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli,  uzman kadrosu ve nitelikli iş ortakları ile farklı birçok projeyi hayata geçirmiştir.

Mekatro Mühendislik gerçekleştirdiği projelerde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra profesyonellik, yaratıcılık ve dürüstlük ilkeleri ile fark yaratmaktadır. Bu sayede yerli ve yabancı birçok firmanın tercihi olmuştur.

Kalite ve güven kavramlarını esas alan Mekatro Mühendislik, TSE TS 12541, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite belgeleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını uluslararası standartlarla belgelendirmiştir. 

Kompleks proseslerde en yeni teknolojileri uygulayarak müşterilerine özel çözümler sunmakta ve edindiği sektörel tecrübeler ile kendini geliştirerek daima en iyisi için çalışmaktadır.